Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výmol v silnici
Datum nahlášení
03.10.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Velky vymol v silnici
Lokalita závady
ulice Sklářská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k řešení SUS Ústeckého kraje v jehož majetku je ulice Sklářská a Duchcovská.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email