NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

031021_550a

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vosí hnízdo v díře vedle kanalizační revizní šachty

Datum nahlášení
03.10.2021

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Vosí hnízdo v díře vedle kanalizační revizní šachty umístěné vpravo vedle vchodu do č.p. 1656 v ulici Doubravická. V těchto místech se často pohybují děti, takže bych rád požádal o zajištění likvidace tohoto vosího hnízda a případně i o zasypání oné kaverny vedle revizní šachty, aby tam hnízdo nemohlo znovu vzniknout

Lokalita závady
Doubravická 1656/1, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení vosího hnízda. Hnízdo necháme odstranit.
S pozdravem.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email