Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neshrabané listí
Datum nahlášení
03.12.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V prostoru zadních vstupů do domů ul.Slovenská, nebylo shrabáno listí.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnost Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email