NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040121_ec19

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící nádoba na tříděný papír.

Datum nahlášení
04.01.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Hezký den přeji. Od 21.prosince 2020 zde chybí nádoba na tříděný papír a to z důvodu, že při pokusu o vysypání spadla tato do útrob vozu, který poté odjel. Od té doby zde nádoba není. Dne 28.prosince 2020 jsem toto byl nahlásit na MÚ pracovnici v zastoupení při přítomnosti ostrahy na recepci. Bylo mi přislíbeno, že do dvou dnů bude nádoba dodána. Dnes je 4.ledna2021 a nádoba stále nikde /viz foto/. Žádám Vás tímto o nápravu.

Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění nádoby na separovaný odpad bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email