Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Palety se stavebním metriálem
Datum nahlášení
04.01.2022
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Na komunikacu se nachází palety s použitou zámkovou dlažbou a odpadem, které zde zůstali po rekonstrukci elektrického vedení.
Lokalita závady
Vojanova 3179, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme Vám za nahlášení. Společnost realizující pokládku kabelového vedení NN dne 04.01.2022 materiál odvezla a prostor uklidila.
Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email