Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek ve veřejné zeleni
Datum nahlášení
04.01.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nepořádek - odpadky - ve veřejné zeleni - parc. číslo 1936/128 k.ú. Teplice - Trnovany.
Odpadky jsou i v zeleni za rohem - na parc. číslo 1936/157 k.ú. Teplice - Trnovany.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření den 6/1/2021.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email