NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040122_fe49

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chodník kolem nemocniční zdi - Anglická

Datum nahlášení
04.01.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Nerovný chodník - samá prohlubeň. Po dešti - prohlubně zaplaveny vodou - zábava pro děti. Nikoliv pro nás, kteří již nemůžeme skákat přes kaluže. Zajímalo by mne, kdo tento chodník, zřejmě investice, vybudoval. Vyložený zmetek. A kdo tuto práci přebíral? Je zde nějaká odpovědnost za odvedenou práci a současně i její převzetí?. Bude provedena náprava předěláním celého chodníku, nebo budeme dále raději chodit po silnici? A kdo to vše zaplatí? To ví každý. Děkuji za odpověď , Jägerová

Lokalita závady
Anglická, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením a následně Vás budeme informaovat.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email