Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neuklizený chodník Masarykova třída
Datum nahlášení
04.02.2019
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Neuklizený chodník od sněhu Masasarykova třída, v úseku Gagarinova Potoční.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník je již posypaný technickou solí.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email