Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý kanál na chodníku
Datum nahlášení
04.03.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na chodníku v ulici Maršovská je propadlé víko kanálu. Z bezpečnostních důvodů do této díry někdo postavil umělohmotný kontejner na komunální odpad.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email