NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040320_ceff

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici Smetanova 188/20

Datum nahlášení
04.03.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Neuklizený odpad při předešlém úklidu cca o 15 metrů vedle.

Lokalita závady
Smetanova ev. č. 3003, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email