Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvážený odpadkový koš.
Datum nahlášení
04.04.2016
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Nevyvážený odpadkový koš na zastávce Mánesovo náměstí a tím vzniklý nepořádek v jejím okolí.
Lokalita závady
ulice Spojenecká, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zastávka a ani odpadkový koš nejsou v majetku statutárního města Teplice, proto vývoz odpadkového koše nezajišťujeme. Váš podnět jsem předala společnosti AHOLD, která je v současné době provozovatelem. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email