NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040420_99af

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící kontejner na plast

Datum nahlášení
04.04.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, v ulici Fibichova v Teplicích, Trnovanech máme dvě kovové koje na kontejnery na odpad. V jedné už delší dobu chybí žlutý kontejner na plast. Po poškození byl kontejner odvezen a už nebyl dodán nový. Zbylý kontejner na plast v druhém stání nestačí, je pořád přeplněný a plast je pak okolo na zemi. Budeme rádi, když bude chybějící kontejner zase zpět. Děkuji.

Lokalita závady
Fibichova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na doplnění nádoby na plast byla předána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email