Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výmol
Datum nahlášení
04.05.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Hluboký výmol na silnici u vjezdu na kruhový objezd na křižovatce ulic Jana Koziny, Karla Aksamita a Nedbalova.
Lokalita závady
Nedbalova 778/47, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Díra bude provizorně vyspravena, od 1.7.2016 bude zahájena rekonstrukce ul.J.Koziny v úseku od této křižovatky po ul.Přítkovskou.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email