Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nám. Svobody
Datum nahlášení
04.05.2021
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den
na nám. Svobody je otevřen nějaký domeček nebo rozvaděč u automatu na parkováni.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Dle informace technika správy veřejného osvětlení byl již problém odstraněn.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email