NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040617_bf61

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nefunkční uliční vpusť

Datum nahlášení
04.06.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Nefunkční uliční vpusť v ulici Riegrova naproti hasičům: https://mapy.cz/zakladni?x=13.8376398&y=50.6531213&z=20&pano=1&base=ophoto&pid=35361522&yaw=1.478&fov=0.207&pitch=0.298 Celá léta se zde po dešti tvoří obrovské louže.

Lokalita závady
Josefská 1912, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáme správci dešťové kanalizace k prověření.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email