Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Omezený průjezd
Datum nahlášení
04.07.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V ulici litoměřicka číslo číslo domu 10 až 24 je omezený průjezd po celé délce ulice . omezena šířka i výška kvůli zeleni
BOHUŽEL NEFUNGUJE VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ
Lokalita závady
Mostecká 1498/28, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zítra (09/07) situaci prověřím při místním šetření a případně zadám dřeviny k ořezu.
-------------------------
Dobrý den, po prověření situace na místě a vyhodnocení stavu zeleně vám touto cestou sděluji, že bude provedena úprava keřů v části ulice Litoměřická u křižovatky s ul. Lounská - v těchto místech je opravdu trochu zúžen průjezdný profil vozovky.
Děkuji za pochopení
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email