NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040817_b98c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad - suť složená na ulici

Datum nahlášení
04.08.2017

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
3.8. mezi 12.00-15.00 složilo nákladní vozidlo /pravděpodobně mercedes se žlutým nápisem/ suť na zatravněnou plochu v ulici Panorama, před rodinným domem č.p. 231

Lokalita závady
část obce Hudcov, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email