NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

040917_9bb2

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Obnovení značky zákaz zastaveni

Datum nahlášení
04.09.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den před domem v Cajthamlove ulici kolem průjezdu do dvora je na silnici namalovana značka zákaz zastavení. Zluty pruch už skoro není vidět. Zaparkovaná auta blokují výjezd ze dvora. Je možné značku obnovit? Byl bych rád kdyby bylo možné ještě umístit plastové kuzely. Žlutou čáru na silnici moc lidí nerespektuje. Alespoň ve směru na ulici Duchcovska. Lidé si pak musí hodně najizdet , odiraji nám fasádu a ničí protější chodník. Žádám jako Delegat a zástupce družstevníků domů cajthamlova 2299 a 2300. Děkuji Tutko

Lokalita závady
Cajthamlova 1529/1, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
obnovu vodorovného dopravního značení zahrneme do dalšího pokynu na zpracování.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email