Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad kolem popelnic
Datum nahlášení
04.09.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den prosím o úklid skříní a koberců kolem popelnic ve vnitrobloku Cajthamlova ulice.
Děkuji Tutko
Lokalita závady
Na Stínadlech 2387, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email