Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Větší množství shrabaného listí
Datum nahlášení
04.12.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Obyvatelé domu, tj. Josefa Hory 2767, shrabali listí v okolí domu, tj. na pozemku města Teplice, listí tvoří hromadu o výšce nejméně 1 m u kontejneru na odpad. Je třeba zajistit odvoz listí, protože do nádoby na komunální odpad se uvedené množství nemůže vejít a ani tam nepatří. U kontejneru navíc již někdo založil černou skládku, protože ke hromadě odložil staré dveře a kusy linolea.
Lokalita závady
Josefa Hory, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše upozornění bylo předáno dodavatelské firmě, která zajistí v co nejbližší době odvoz (pokud tak již neučinila).
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email