NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050118_d920

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
05.01.2018

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
V ulici V. Hálka jsou velice dlouhé intervaly vyvážení tříděného odpadu - sklo před 1 měsícem, kontejner je přeplněn, skleněný odpad se válí na chodníku. Podobná situace je u kontejnerů s papírem a plastem. Tato situace se soustavně opakuje během roku, neboť do kontejnerů vozí tříděný odpad občané bydlící i mimo tuto lokalitu. Třídění odpadu se sice občané pečlivě věnují, ale vzhledem, že svoz je nefunkční, dochází ke zhoršení vzhledu lázeňského města a také ke zhoršení životního prostředí.

Lokalita závady
Vítězslava Hálka, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Od ledna byla pro toto stanoviště navýšena četnost svozu separačních nádob na papír a plasty z 1x týdně na 2x týdně a svoz nádoby na sklo z 1x měsíčně na 1x za 14 dní. Váš podnět jsem přeposlala na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy a úklidu stanoviště a zároveň k prověření, zda již byla nově nastavená četnost svozu jednotlivých nádob začleněna do svozových tras. V nejbližší době by tedy již měly všechny nádoby kapacitně dostačovat i většímu náporu, pokud k Vám, jak píšete ukládají separovaný odpad i lidé z okolí.
Na stanoviště se zaměřím při pravidelných kontrolách, zda na něj posádky při svozu nezapomínají a doufám, že již bude stanoviště fungovat v čistotě jak má.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email