Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlý tis zasahující do chodníku
Datum nahlášení
05.01.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlý tis v šanovském parku nedaleko dětského hřiště zasahuje do chodníku a brání průchodu zejména při dešti, či sněhu větve ztěžknou a nedá se projít vůbec.
Lokalita závady
Českobratrská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 6/1/2022 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email