Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa VO
Datum nahlášení
05.02.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den,
nesvítí lampa VO č. 3281 v ulici Marie Majerové v Teplicích.
Lokalita závady
Marie Majerové, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email