Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
05.03.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den. V ulici Krupská před Lékárnou Stellart u odpadkového koše někdo odložil komunální odpad (směs oblečení, nádoby, krabice, pračka?, atd). Prosím o odklizení v co nejkratší době, protože to hyzdí pěší zónu.
Děkuji
Lokalita závady
Krupská 9/11, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad se hromadí v rámci tzv. akce BÍLÝ TÝDEN, kdy mohou občané vynášet velkoobjemový odpad před dům. Odpad bude odvážet svozová společnost Marius Pedersen a.s.., která byla informována o této hromadě odpadů. Akce probíhá od 2.3.2018 do 11.3.2018.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email