Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
05.03.2022
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Ulice Křížkovského naproti vchodu 2511 nesvítí lampa. Děkuji za vyřízení Mečířová
Lokalita závady
Křížkovského 2511, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email