Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený odpadkový koš
Datum nahlášení
05.04.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Před hlavním vstupem do gymnázia je zmačkaný odpadkový koš - asi do něj najelo auto.
Lokalita závady
Čs. dobrovolců, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. Odpadkový koš bude vyměněn, a to v termínu do 12.4.2018. Hezký den
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email