NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050418_aedc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Sesedání silnice

Datum nahlášení
05.04.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulici Denisova 133/6 Teplice byla opravená kanalizace zasypání nebylo utemované a tedˇ si to sedá drží se v tom špinavá voda a projíždějící auta ná tím znečištují dům nedávno opravený.

Lokalita závady
Denisova 133/6, Teplice, 415 03, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude řešena v rámci reklamačního řízení s firmou, která prováděla opravu kanalizace.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email