NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050518_24e8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozena komunikaci

Datum nahlášení
05.05.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Rozlamaná betonová deska, hrozí při vjezdu zničení vozidla

Lokalita závady
Jateční, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k tomu, že závada je způsobena kořeny vzrostlého stromu, je třeba problém řešit nejprve s odborem životního prostředí.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email