Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvrácená značka
Datum nahlášení
05.05.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Vyvrácená značka
Lokalita závady
Novákova ev. č. 1761, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáme servisní firmě k opravě.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email