NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

050620_3c63

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dopravní Zrcadlo

Datum nahlášení
05.06.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Instalace dopravního zrcadla. Dobrý den, bylo by možné nainstalovat na křižovatku Americká X Mostecká dopravní Zrcadlo? Při přednosti automobilů z ulice Americká do ulice Mostecká je při zaparkování více aut na levé straně v ul. Mostecká velmi špatný výhled do křižovaty a tím pádem vznikají nebezpečne situace až malé nehody . Bohužel nemluvím jen sám za sebe, ale za spousty lidí žijící v tomto místě. Dekuji s pozdravem Žitný Petr

Lokalita závady
Americká, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dnes jsme situaci prověřili za přítomnosti Policie ČR a zrcadlo bude umístěno jakmile proběhne stanovení místní úpravy provozu (povolení k umístění dopravního zařízení).

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email