Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený kanál na silnici
Datum nahlášení
05.06.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Uprostřed komunikace v ulici Jungmannova se nachází kanál ve velice špatném stavu. Víko kanálu je již ohnuté a je možné, že když na kanál najede těžší vozidlo, může dojít k propadu. Kanál se nachází v levo u konce ulice Jungmannova na GPS: 50.6411064N, 13.8297589E.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme vlastníka zařízení a předáme příslušnému správci sítě k odstranění. Závada byla předána k odstranění společnosti SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email