Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé stromy
Datum nahlášení
05.08.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlé stromy na pozemku p. č. 377/8 k. ú. Řetenice. Závada již byla hlášena a řešena v roce 2020 (viz hlášení č. 301120 a č. 040920) . Přesto jsou stromy stále velmi vzrostlé,
zasahují do zadní a boční části objektu č. p. 427 stojícího na sousedím pozemku a ničí jeho střechu. Děkujeme za vyřízení.
Lokalita závady
Jaselská 427, Teplice, 415 03, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stromy budou ořezány během srpna- září 2021.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email