Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nábytek na ulici
Datum nahlášení
05.09.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
černá skládka
Lokalita závady
ulice Československých legií, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.
Jedná se však především o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří se tímto způsobem zbavují odpadu, který k nádobám rozhodně nepatří, opakovaně zde odkládají velkoobjemový odpad, např. starý nábytek, vybourané části koupelen atd. Zbavit se jej přitom mohou zdarma prostřednictvím přistavovaných velkoobjemových kontejnerů či ve sběrném dvoře. V případě, že by jste byla svědkem takového chování, doporučuji volat linku Městské policie 156, která vyšle hlídku a věc prošetří. Jedná se o přestupek za který hrozí pokuta do výše 50.000,- Kč.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email