Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvrácené sloupky s řetězy
Datum nahlášení
05.09.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Vyvrácené sloupky s řetězy na zeleni mezi kruhovým objezdem, OC Galerií Teplice a NC Fontána Teplice. Především sloupek u vjezdu do 1PP parkingu, kde hrozí pád osob do vozovky.
Lokalita závady
náměstí Svobody, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k vyřízení vlastníkovi, to je Galerie Teplice.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email