Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad
Datum nahlášení
05.10.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nádoba na plechovky Sochorova ul. Šanov II, u prodejny COOP
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nádoby na kovy jsou aktuálně sváženy 1x za 14 dní a pravidelný svoz vychází na tuto sobotu. Předávám na dispečink svozové společnosti, která se pokusí zajistit výsyp nádoby dříve. Do konce tohoto roku by měla být dovybavena třídící linka a mělo by pak být možné třídit kovy do společných nádob s plasty. Nádoby na kovy by tedy již neměly být přeplněné a pro občany města by tak třídění bylo dostupnější v mnoha jiných stanovištích se žlutými nádobami na plast. O spuštění této služby budeme informovat na webových stránkách města.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email