Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadající se obrubník komunikace
Datum nahlášení
06.02.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadající se obrubník komunikace pravděpodobně v souvislosti s propadající se zeminou v oblasti sousedící s obrubníkem. Stav se průběžně zhoršuje, takže oprava bude s odstupem času nákladnější. V tomto místě jsem někdy v minulosti zahlédl nějaký zásah související s nějakou inženýrskou sítí po kterém si zemina trochu sedla.
Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zvážíme zařazení do plánu oprav.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email