Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyznačení parkovacích míst
Datum nahlášení
06.02.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den,
chtěla bych požádat o znovuvyznačení parkovacích míst. Řidiči bohužel bez jasně vyznačených čar nezvládají parkovat úsporně, a tak dochází ke zbytečnému snižování kapacity parkoviště, kterou by, vzhledem k vysokému nárůstu vozidel za posledních let, bylo více než žádoucí plně využít.
Děkuji
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, víme o tom a již jsme parkoviště zařadili do plánu obnovy vodorovného dopravního značení na rok 2022.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email