Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neskutečný nepořádek
Datum nahlášení
06.03.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den opakovaná stížnost na bordel kolem paneláků v ulici J.A.Komenského vůbec to tam nikdo neuklízí v trávě v keřích samé odpadky,je to opravdu až ostuda.Prosíme o zjednání nápravy.děkujem
Lokalita závady
J. Á. Komenského 1723/35, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Od 1/11/ do 31/3 se sídlištní plochy uklízejí 1 x týdně. Pracovníci plochy uklízejí pravidelně, ale tím, že občané nezavírají nádoby na odpad, nepořádek vylétává po okolí. Nicméně situace bude předána technikovi společnosti Marius Pedersen který zajistí nápravu.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email