Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyvrácený stromek
Datum nahlášení
06.04.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Vyvrácený mladý stromek. Nevím, kterému vandalu vadil.
Lokalita závady
Josefa Ressla, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude předána vlastníkovi pozemku.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email