Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Parkoviště Scheinerova
Datum nahlášení
06.05.2016
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Není prováděn úklid spadu ze stromů. Ten se pomalu rozpadá a je zanášen do bytů. Neúnosně je zvýšena prašnost, která je zde v kraji už tak hodně vysoká.
Rovněž je neúplně odklízena posekaná tráva. Je ponechána na místě a opět rozpadem je z ní polétavý prach.
Lokalita závady
Scheinerova 1835, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popsané skutečnosti zítra prověříme a sdělíme závěr.
Děkuji za pochopení.
------------------------------
Dobrý den, velice se omlouvám, ale ke kontrole úklidu spadu ze stromů jsem se ještě nedostala. Situaci prověřím a zkontroluji koncem příštího týdne.
Děkuji za pochopení
------------------------------
Dobrý den, dle mých informací by měl být závadný stav již napraven. Děkuji za pochopení a trpělivost.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email