NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

060623_9d8e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Neposečená tráva

Datum nahlášení
06.06.2023

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
Dotaz- proč když se seká pozemek na konci Havlíčkovy ulice,se neposeká i část přiléhající k plotu pozemku domu 1258-59-60 ?Děkuji.

Lokalita závady
Štúrova 1260, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Mgr. Martina Mayerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Důvodem je skutečnost, že se jedná sice o jednu oblast, ale ta je v katastru rozdělena a každou vlastní jiný majitel. Zatímco kontejnerová stání jsou umístěna na pozemku Statutárního města Teplice, které zajišťuje v okolí i posekání trávy, tak u paneláku se jedná o soukromého majitele. Zajistila jsem kontakt na správce nemovitosti, před chvilkou jsme si já, Vy i správce volali, aby pan správce přímo od Vás zjistil konkrétně, o co jde. Vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhodobě neřešený nafoukaný nepořádek a hlavně o pyly z kvetoucích nesekaných trav, pan správce hned přislíbil součinnost. Kdyby nedošlo k nápravě, znova nás kontaktujte na Hlášení závad, vyzvala bych firmu formálně k úklidu a k údržbě pozemku, což je ale časově zdlouhavější. (7. 6. 2023)


Mgr. Martina Mayerová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email