Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výskyt potkanů
Datum nahlášení
06.07.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den, v ulici A. Sochora před předním vchodem 1317 se vyskytují potkani. Pobíhají mezi vybetonovaným prostranstvím vedle domu, přilehlou zelení k domu a tisem.
Lokalita závady
Antonína Sochora 1317/33, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předám společnosti zajišťující pro Statutární město Teplice deratizaci, celou oblast projdou a vyderatizují.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email