Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Tráva brání výhledu do křižovatky
Datum nahlášení
06.08.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Opět přerostlá tráva opět brání výhledu do křižovatky. Prosím opět prošetřete na místě a opět urgujte majitele pozemku.
Lokalita závady
Modlanská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci dne 12/8/2021 prověřím na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email