Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vysoká tráva
Datum nahlášení
06.10.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, v ulici Dukelská stezka v Teplicích již půl roku přesahují trávy a keře do vozovky a tím škrábou lak projíždějících vozidel. Přesněji ke konci ulice a po levé straně. Děkuji za vyřešení. S pozdravem. Fleischerová
Lokalita závady
ulice Dukelská stezka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět bude prověřen, o závěru a případných termínech provedení prací vás budeme informovat. Přeji hezký den.
---------------------------
Dobrý den, Váš podnět jsem prověřila a práce na úpravě neudržované zeleně podél plotu zadala. Nejpozději do konce tohoto týdne budou provedeny. V příštím roce by tento pruh zeleně měl být udržován již pravidelně.
Děkuji za upozornění a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email