Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na dětském hřišti
Datum nahlášení
06.10.2021
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Roztrhané krabice na hřišti u Rozhledu, Verdunská/Novoveská, Teplice, včetně WC.
Lokalita závady
Verdunská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno správci dětských hřišť a úklid uvnitř mobilní toalety dodavateli, společnosti JOHNNY SERVIS.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email