Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečný a velkoojemový odpad
Datum nahlášení
06.11.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den.
Dnes jsem z vlastní iniciativy uklízel louku za bývalým Bonexem v Trnovanech, mezi ul. Thámova, Fráni Šrámka a na místě bylo zjištěno následující: Za garážemi z ul Fráni Šrámka směrem k louce se válí palivová soustava do automobilu a větší množství stažených kabelů, a zhruba uprostřed oné louky je rozbitý nákupní vozík.
Dále v rohu louky za plotem bývalého Bonexu jsem zahlédl větší množství injekčních stříkaček , obalů od nich .... to samé i v prostoru nad bývalým klubem Veronika, naproti SOŠ Stavební Teplice. Jak stříkačky, tak ostatní větší odpad nebylo v mých silách odnést, tudíž Vás žádám o nápravu tohoto nepořádku, jelikož ohrožuje nejen přírodu ale i děti a zvířata, která tam prochází. Díky moc za vyřízení. Přikládám fotky s vyznačením míst kde se co nachází.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. v termínu do 14 ti dnů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email