NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

061118_c3e9

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nebezpečný a velkoojemový odpad

Datum nahlášení
06.11.2018

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den. Dnes jsem z vlastní iniciativy uklízel louku za bývalým Bonexem v Trnovanech, mezi ul. Thámova, Fráni Šrámka a na místě bylo zjištěno následující: Za garážemi z ul Fráni Šrámka směrem k louce se válí palivová soustava do automobilu a větší množství stažených kabelů, a zhruba uprostřed oné louky je rozbitý nákupní vozík. Dále v rohu louky za plotem bývalého Bonexu jsem zahlédl větší množství injekčních stříkaček , obalů od nich .... to samé i v prostoru nad bývalým klubem Veronika, naproti SOŠ Stavební Teplice. Jak stříkačky, tak ostatní větší odpad nebylo v mých silách odnést, tudíž Vás žádám o nápravu tohoto nepořádku, jelikož ohrožuje nejen přírodu ale i děti a zvířata, která tam prochází. Díky moc za vyřízení. Přikládám fotky s vyznačením míst kde se co nachází.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. v termínu do 14 ti dnů.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email