Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky
Datum nahlášení
06.12.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,na Písečném vrchu u horního antukového hřiště chybí odpadkový koš a kolem vzniká nepořádek. Dále je velký nepořádek viz lokalita závady a dále u altánu nad botanickou zahradou.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno dispečinku svozové společnosti, která zajistí opětovné doplnění odpadkového koše, úklid okolí altánů i vyznačené černé skládky.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email