Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
07.01.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Zhruba před domem Moskevské nám. č.2 nesvítí již několik dní lampa veř. osvětlení
Lokalita závady
Moskevské náměstí 1467/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email