Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící kontejner na směsný odpad
Datum nahlášení
07.01.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
U objektu Duchcovská č.p. 2194 byly vždy umístěny do poloviny prosince 2019 dva kontejnery. Jeden pro náš vchod a jeden pro vchod soukromého domu. V polovině prosince jeden kontejner zmizel, ten co zůstal je označen pro vedlejší vchod. Nepředpokládám, že by nám družstvo kontejner nechalo odebrat.
Pedersen vyváží jednou týdně v pondělí večer a jedna nádoba je pro dva vchody nedostačující. O svátcích tam byl neskutečný "binec", pytle s odpadky byly poházené okolo přeplněného kontejneru. Moc pěkné, když vyjdete ze vchodu a pomalu vstoupíte do odpadků, které navíc rozhrabávají bezdomovci.
Lokalita závady
Duchcovská 2194/47, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k doplnění nádoby pokud možno v co nejbližším termínu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email