Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybí veřejné osvětlení
Datum nahlášení
07.01.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Chybí lampy veřejného osvětlení v délce přes 100 metrů.
Lokalita závady
Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, v dané lokalitě žádné stožáry se svítidly veřejného osvětlení ve vlastnictví Statutárního města Teplice nebyly v minulosti instalovány takže ani nechybí.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email